Kronik rahatsızlıkların % 80’inin yaşam tarzımızı değiştirerek önlenebileceğini biliyor muydunuz?

Sağlığımızı korumak için kantılanmış bilgilere sahip olup, yaşam tarzımızda kalıcı değişiklikler yapmamız gerekir.

Şimdi aşağıdakilerden hangisine en çok ihtiyacınız olduğuna karar verin
ve bireysel veya online danışmalık hizmetimiz sizin için başlasın.

Çocukluk Çağında Beslenme (4 Seans)

8 - 16 yaş arası gençlerimiz ile seanslarımıza mutfak atölyesi ile başlıyoruz. Daha sonra, her seansımız sırasında farklı bir konuyu birlikte ele alıyoruz. Porsiyon kontrolü, dengeli ana ve ara öğün planlamadan restoranlarda ve tatillerde bilinçli tercihlere kadar birçok konu üzerine çocuklarımızı bilinçlendiriyoruz. Erken yaşta sağlıklı alışkanlıklar edinen çocuklarımızı gördükçe de bizler gururlanıyoruz. 

Kilo Kontrolü (Kilo alma, kilo verme veya kilo koruma) (4 Seans)

 

Kas almak, yağ vermek veya kilonu korumak istiyorsan bu program tam sana göre!

Yeme alışkanlıklarını, sağlık durumunu ve yaşam şeklini kapsamlı bir şekilde değerlendiriyoruz. Daha sonra, porsiyonlarla farkındalığını arttırıp ihtiyaçların doğrultusunda sana örnek bir menü hazırlıyoruz. Yeni alışkanlıkları hayat tarzı haline getirebilmen için seni kanıta dayalı kaynaklarla ve eğitimlerle destekliyoruz.

Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme (4 Seans)


Hayatının en değerli zamanlarından birini yaşıyorsun! Hamilelik ve emzirme dönemimde iki kişilik değil iki katı sağlıklı beslenmen gerekiyor. Besin ihtiyaçlarına ulaşabilmek hem kendi sağlığın için hem de bebeğinin gelişimi için çok önemli. Gerçekçi hedefler belirleyip, nasıl beslenmen gerektiğini öğrenmek istiyorsan bu program tam sana göre! 

Sporcu Performansı Artışı (4 Seans)

 

Uzun süredir düzenli egzersiz yapıyorsun ama hedeflerine bir türlü ulaşamıyor musun? Veya bir önceki performansından çok daha iyi bir performans sergilemek mi istiyorsun? O zaman bu tam sana göre bir program! Antrenman ve yarış öncesinde, sırasında ve sonrasında tükettiğin yiyecekler ve içecekler performansını etkiler. Uluslararası Olimpiyat Komitesi Sporcu Beslenmesi mezunu uzmanımızdan alacağın bilimsel bilgileri hayatına geçirebilirsin!

Vegan veya Vejetaryen Beslenme (4 Seans)

Artık hayvansal gıdaları tüketmemeye mi karar verdin? Bu senin için çok doğru bir karar olabilir! Araştırmalara göre, vegan ve vejetaryen kişilerin kronik hastalıkları riskinin daha düşük olduğu görülmüştür. Fakat bu süreçte besin eksiklikleri yaşayabilirsin, bu da sağlığını negatif etkileyebilir. Bütün besin ihtiyaçlarını karşılayabildiğine emin olmak istiyorsan bu program tam sana göre!

Polikistik Over Sendromu & İnsülin Direnci & Tip 2 Diyabet (4 Seans)


Doktorun yemek yeme ve egzersiz alışkanlıklarını değiştirmezsen gelecekte şeker hastası olabileceğini mi söyledi? Veya şeker hastalığı teşhisi konuldu ve bir türlü kan şekerini kontrol altına alamıyor musun? O zaman bu program tam sana göre! Kanada’da eğitim görmüş Klinik Beslenme Uzmanımız sana nasıl beslenmen gerektiğini öğretiyor ve diyabetin yol açabileceği komplikasyonların önlenmesine yardımcı oluyor. Bu bilgilerin hayat tarzın haline gelebilmesi için senin yaşam tarzına uygun, sürdürülebilir, gerçekçi hedefler belirlemene yardımcı oluyor.

Sindirim Sistemi Rahatsızlıkları & Besin Alerjileri & Besin İntoleransları (4 Seans)


Hayatından birçok yiyeceği çıkartman gerekti ve nasıl besleneceğini bilemiyor musun? Veya bir türlü neyin neden olduğunu anlayamadığın sindirim sisteminde şikayetlerin mi var? O zaman bu seans tam sana göre! Klinik Beslenme Uzmanımız ile çalışarak şişlik, kabızlık, gaz ve yanma gibi problemlerine son verebilirsin.

Kalp Rahatsızlıkları ile Başa Çıkma veya Önleme (4 Seans)


Kolesterol değerlerin istediğin gibi çıkmadı mı? Veya kalp krizi mi atlattın? O zaman bu program tam sana göre! Kalp – damar sağlığını yaşam şeklini değiştirerek daha iyi bir duruma getirebilirsin. Klinik Beslenme Uzmanımız senin ihtiyaçların doğrultusunda beslenme alışkanlıkların ile ilgili hedefler belirlemene yardımcı oluyor.

Please reload